Особливості викладання PR у державному управлінні в закладах вищої освіти
DOI:
https://doi.org/10.31866/2617-796X.5.2.2022.270128Ключові слова:
педагогічна практика, піар, органи державної влади, професійні компетенціїАнотація
Мета статті – проаналізувати особливості викладання PR у державному управлінні студентам, які опановують рекламу та зв’язки з громадськістю.
Методологію дослідження становлять принципи науково-педагогічного дослідження та педагогічного спостереження. Для узагальнення особливостей PR у державному управлінні та систематизації компетенцій піарників, що працюватимуть в органах державної влади, застосовано аналітичний і теоретичний методи.
Наукова новизна полягає у визначенні шляхів формування компетенцій, необхідних піарникам, які працюватимуть у державному секторі.
Висновки. Публічні комунікації органів державної влади досі є галуззю, що потребує серйозного теоретичного осмислення та підготовки фахових професіоналів, здатних брати участь у виробленні та реалізації державної інформаційної політики. Комунікаційники, які розуміються на специфіці роботи органів державної влади та володіють PR-інструментами для налагодження конструктивного діалогу з цільовими аудиторіями (окремі суб’єкти, соціальні групи, громадські організації, політичні партії та лідери, народ у цілому), є запорукою ефективної роботи пресслужб і комунікаційних підрозділів органів державного управління.
Посилання
Bebyk, V.M. and Kunitsyn., 2003. PR v orhanakh derzhavnoi vlady ta mistsevoho samovriaduvannia [PR in state and local government bodies]. Kyiv: Mizhrehionalna Akademiia Upravlinnia personalom.
Pocheptsov, H., 2012. Kontrol nad rozumom [Control over the mind]. Kyiv: National University of Kyiv-Mohyla Academy.
Polochaninov, V., 2019. Zapysky na poliakh ukraynskoi polytyky [Notes on the margins of Ukrainian politics]. Kyiv: Bookstage Custom Publishing.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2022 Олена Морозова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори зберігають авторські права на статтю та одночасно надають журналу право його першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно поширювати опубліковану статтю з обов’язковим посиланням на її авторів та першу публікацію.
Журнал дозволяє авторам зберігати авторські права і права на публікації без обмежень.
Автор опублікованої статті має право поширювати інформацію про неї та розміщувати посилання на роботу в електронному репозитарії установи.