Цифровi компетенції громадян та їх роль в сучасному житті
DOI:
https://doi.org/10.31866/2617-796x.2.1.2019.175654Ключові слова:
інформаційні комп’ютерні технології, цифрові компетентності, знання, вміння, навичкиАнотація
Метою статті є визначення основних цифрових компетенцій необхідних для повноцінного спілкування та виконання службових обов’язків в умовах сучасного розвитку інформаційних технологій.
Методами дослідження є огляд та наліз існуючих вимог до сучаних спеціалістів різних сфер діялності, та визначення необхідних вмінь та навичок для здійснення комунікацій, виконання службових обов’язків, навчання.
Новизною проведеного дослідження є визначення ролі інформаційних комп’ютерних технологій для розвитку суспільства та окермого громадянина в суспільстві.
Висновок. Цифрові навички та компетенції – основа розвитку сучасної людини, яка вже перебуває у цифровому світі. Наступний крок – зробити так, щоб цей світ став місцем, де вони зможуть стати успішними.Посилання
3D Mapping of Ukrainian Education System. [online] Available at: http://moped.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2014/03/MoPED_D1.2-3DMapping.pdf [Accessed 18 Аpril 2019].
Kiss, M., 2017. Digital skills in the EU labour market. European Parliamentary Research Service. https://doi.org/10.2861/451320
Tsyfrova transformatsiia ekonomiky v Ukraini [Digital transformation of economy in Ukraine]. [online] Available at: https://www2.deloitte.com/ua/uk/pages/press-room/press-release/2018/digital-transformation-of-ukrainian-economics.html [Accessed 18 Аpril 2019].
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Danieliene Renata, Marina Tolmach
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори зберігають авторські права на статтю та одночасно надають журналу право його першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно поширювати опубліковану статтю з обов’язковим посиланням на її авторів та першу публікацію.
Журнал дозволяє авторам зберігати авторські права і права на публікації без обмежень.
Автор опублікованої статті має право поширювати інформацію про неї та розміщувати посилання на роботу в електронному репозитарії установи.